Miejsce przyjazne rodzinie

Z szacunkiem, uśmiechem i życzliwością - najmłodszych Gości traktujemy wyjątkowo...

Raj dla dzieciaków...

~ Anna M

Wszystkie opinie

Przyjazny dzieciom

Galiny to jeden z najlepszych obiektów rodzinnych na Mazurach. Wielokrotnie wyróżnieni prestiżowym tytułem „Hotel Przyjazny Rodzinie” jesteśmy uznawani za miejsce, w którym dzieci oraz opiekunowie czują się swobodnie i bezpiecznie. Spełniamy wszystkie, związane z tym tytułem wymogi zarówno pod kątem wyposażenia i atrakcji, jak i życzliwego podejścia do najmłodszych. Za każdym razem przyznawano nam najwyższe noty!

 

 

Przyjazne pokoje

Na życzenie Gości wyposażamy nasze pokoje we wszystkie elementy niezbędne w trakcie pobytu z dzieckiem. Przewijaki, podgrzewacze do butelek, elektroniczna niania, nawilżacz powietrza – wszystko jest dostępne od ręki. Dbając o bezpieczeństwo maluchów, zabezpieczamy w pokoju gniazdka i meble. Uwzględniamy wiek dziecka, adekwatnie wyposażając również łazienkę.

Przyjazna restauracja

W specjalnej, przygotowanej z myślą o dzieciach karcie dań, każdy znajdzie coś dla siebie. Dania z ryb i drobiu, warzywne dodatki, owocowe desery, świeżo wyciskane soki to smaczne i przede wszystkim zdrowe propozycje dla najmłodszych smakoszy. Dla dzieci wymagających specjalnej diety nasza Szefowa Kuchni przygotowuje indywidualne menu.

W naszej restauracji mamy:

  • specjalne menu dla dzieci
  • krzesełka dla maluchów
  • podgrzewacze do butelek
  • sztućce i naczynia bezpieczne dla dzieci

Przyjazne otoczenie

Na całym obszarze majątku są rozlokowane miejsca przyjazne najmłodszym. W gospodzie znajduje się pokój zabaw dla dzieci. Jego bezpośrednie połączenie z salą restauracyjną sprawia, że opiekunowie mogą doglądać swoich pociech, nie wstając od stołu. Tuż za gospodą znajduje się plac zabaw na nim zaś zjeżdżalnie, trampolina, huśtawki i piaskownica. Na małych sportowców czekają boiska do gry w piłkę siatkową i nożną.

W naszej wypożyczalni dysponujemy rowerami, łyżwami, sprzętem do narciarstwa biegowego i nordic walking – w wersji i rozmiarach dedykowanych najmłodszym.

Nasza biblioteka pełna jest kolorowanek, bajek, baśni, książek dla dzieci i młodzieży. Dysponujemy również grami – zarówno planszowymi jak i na konsolą Xbox (znajduje się w pokoju zabaw).

Przyjazne atrakcje

Farma zwierząt miniaturowych

Uwielbiana przez dzieci galińska farma zwierząt miniaturowych to znakomite źródło wiedzy o żyjących na wsi zwierzętach, ich zwyczajach, potrzebach i sposobach pielęgnacji. Na farmie, w małym domku mieszkają miniaturki zwierząt, które można spotkać w typowych gospodarstwach mazurskich: maleńkie koniki, urocze kózki i owieczki. Pod okiem opiekuna farmy dzieci mają możliwość wzięcia aktywnego udziału w karmieniu i pielęgnacji hodowanych tam zwierząt. Pobyt na farmie to przygoda, która na długo pozostaje w pamięci.

Jazda konna dla najmłodszych

Kucyki szkolone do pracy z dziećmi i sympatyczni instruktorzy wprowadzają małych Gości w świat bezpiecznego kontaktu z koniem i uczą miłości do tego szlachetnego zwierzęcia.