Poznaj obiekt

Majątek Galiny, wpisany w malowniczy, mazurski krajobraz, jest miejscem niezwykłym...

Zdecydowanie więcej niż tylko...

~ gplezia

Wszystkie opinie

Pałac

Pałac wybudowany dla barona Botho zu Eulenburga w 1589 roku, jest dziś jednym z nielicznych przykładów architektury renesansowej, zachowanych na terenach dawnych Prus Książęcych. Wnętrza, których wystrój nawiązuje do stylu w jakim pierwotnie urządzony był pałac, odrestaurowano ze szczególnym poszanowaniem tradycji i historii obiektu. Wraz z reprezentacyjnym dziedzińcem, którego centralną część wypełnia gazon karminowych róż oraz przyległym do pałacu parkiem mają status jednego z najlepiej odrestaurowanych zabytków w Polsce.

Folwark

W pobliżu Pałacu znajduje się zabytkowy folwark - zespół budynków z charakterystycznej, czerwonej cegły, rozmieszczonych wokół dziedzińca, z malowniczym stawem pośrodku. Przechadzając się między nimi, podziwiać można spichlerz z wieżą zegarową - obecnie mieści się dwupoziomowa restauracja - oraz starą kuźnię, w której organizujemy biesiady przy rozpalonym kowalskim piecu. Na uwagę zasługują również doskonale odrestaurowane stajnie, zamieszkiwane przez nasze konie.

300 hektarów

300 hektarów malowniczej przestrzeni: łąki, pola, lasy, stawy pełne ryb oraz niezwykle czyste mazurskie powietrze to nasze naturalne zaplecze. Po łagodnych wzgórzach i zacisznych dolinach porośniętych trawą biegną wymarzone dzikie  trasy konnych, rowerowych i pieszych wypraw. Sielską urodę krajobrazu dopełniają pasące się na pastwiskach konie.Dowiedz się więcej