Opinie Gości

Zdanie i uwagi naszych Gości są dla nas bardzo ważne... Podziel się z nami swoimi wrażeniami

Rewelacja

Bardzo klimatyczne miejsce na łonie natury dla osób, które chcą wypocząć. Idealne dla tych, którzy lubią spokój, ale również aktywny wypoczynek. Miejsce pozytywnie nastawione do czworonogów. Wspaniała kuchnia. Idealne miejsce dla osób jeżdżących konno lub chcących rozpocząć przygodę na końskim grzbiecie.

- actagaudi  listopad 2018

Zobacz na booking.com

Polecam!

Oprócz samego obiektu, który przewyższył nasze oczekiwania - przez pryzmat położenia, możliwości spędzenia czasu w ciszy i spokoju na rozległym terenie to również jestem pozytywnie zaskoczona kuchnią. Jesteśmy zwolennikami kuchni roślinnej i okazało się, że zupełnie nie stanowi to dla kuchni problemu i na śniadania podawano nam właśnie stricte roślinne produkty. Pieczywo jest wypiekane na miejscu, na terenie hotelu znajduje się sad i warzywnik, więc wiele produktów pochodzi z własnych upraw. Wszystko pyszne. Natomiast karta menu to istne niebo w gębie - absolutnie każdy znajdzie tam coś dla siebie.

-DziabiM  grudzień 2018

Zobacz na tripadvisor.pl

Jestem zachwycona pobytem.

Atmosfera magiczna, pomieszczenia przestronne i przytulne z klimatem, obsługa profesjonalna, śniadanie bardzo dobre. Bardzo podobał się nam pokój zabaw dla dzieci i możliwość pożyczenia w recepcji gier planszowych.

- Kinga  październik 2018

Zobacz na booking.com

Polecam, zadowolenie 100%

Polecam, zadowolenie 100%, dla rodzin z dziećmi super. Położenie sprzyja wyciszeniu i aktywnemu spędzaniu czasu. Cena zadowalająca. Duży bezpieczny teren. Obsługa miła, nie narzucająca się. Wyżywienie różnorodne ( zaspokoi nawet malkontentów)

- Paradise701273  listopad 2018

Zobacz na tripadvisor.pl