Atrakcje dla grup

Ogromna przestrzeń należąca do majątku umożliwia wzbogacenie programu spotkania o ciekawe atrakcje i różne formy imprez integracyjnych

Mróz hartuje

Zima na Mazurach jest piękna! Trwale utrzymujący się śnieg i niskie temperatury umożliwiają naszym Gościom korzystanie z zimowych aktywności przez długi czas. Kuligi, narty biegowe, skiring, jazda na łyżwach po zamarzniętych do dna stawach – to tylko niektóre propozycje... Jak miło potem rozgrzać się bigosem i nalewką przy ognisku...

Nie tylko Wimbledon

Goście mogą ćwiczyć serwy, forehand i backhand na naszych ceglanych kortach. Bardziej zaawansowani gracze mogą stoczyć turniejowe mecze na, rzadko już dziś spotykanym, klasycznym podłożu, w malowniczym otoczeniu mazurskiej przyrody. Sprzęt do gry wypożyczamy w hotelowej recepcji.

Dla ochłody

Na upalne letnie dni polecamy nasz staw z pomostem i piaszczystą plażą. Całodzienny piknik nad stawem z cateringiem z naszej Gospody pozwala osiągnąć stan relaksu porównywalny z tygodniowym wypoczynkiem. Na miejsce i z powrotem dowozimy wozem konnym.

Garncarstwo

Zaprezentujemy Państwu niesłychanie ciekawe i równie zabawne, co nietypowe, oblicza gliny. Kąpiel w glinianym stawie? Odcisk dłoni na wykonanej własnoręcznie cegle? Dzban lub wazon własnej produkcji? Proszę bardzo! Warsztaty to fantastyczna zabawa, pełna zaskakujących, glinianych nowinek i humoru.

Szlak Trzech Stawów

Wycieczka bryczką szlakiem okrążającym nasze malownicze stawy dostarcza niezapomnianych wrażeń. Każdy zakręt przynosi nową perspektywę, widoki zapierają dech, wiosna cieszy świeżą zielenią, a jesień spektaklem barw.

Śladami Justyny

Na przepięknym Szlaku Trzech Stawów zakładamy zimą ślad do nart biegowych o łącznej długości 5 km. Narty, buty i kijki można wypożyczyć w recepcji. Weekend na biegówkach dodaje niesamowitej energii... Wystarczy na co najmniej miesiąc pracy!

Ułańska tradycja

W Stadninie Galiny prowadzimy szkołę jazdy na każdym poziomie. W dni słotne możliwa jest nauka w krytej ujeżdżalni, a w słoneczne doskonalenie umiejętności z instruktorem na placu lub w terenie. Mamy także bryczki i powozy, chętnie wozimy nimi naszych Gości po pięknych okolicach.

Galiniada

Emocjonująca autorska gra terenowa, w której liczy się przede wszystkim spryt, taktyka i zgranie w drużynie, a także dobry humor. Zabawa ma charakter wyprawy, której uczestnicy wykonują ciekawe zadania (łamigłówki, budowanie tratwy z bali, toczenie balotów), przy okazji poznając najciekawsze zakątki Majątku Galiny.

I wyrośnie i dojrzeje

W otoczeniu przepięknych galińskich krajobrazów, z dala od miejskiego gwaru, poznają Państwo prawdziwy smak sera i wiejskiego chleba. Podczas całodniowych warsztatów serowarskich i chlebowych przedstawimy ciekawą historię sera i chleba, mistrz opowie o niezliczonych gatunkach oraz zdradzi sekret jak samodzielnie robić prawdziwe sery podpuszczkowe.

Lekcje smaku

Bogactwo świeżych, lokalnych produktów w połączeniu z pomysłowością naszej Kuchmistrzyni Olgi i jej zespołu daje wspaniały efekt – wyśmienitą i zdrową kuchnię dla której warto odwiedzić Galiny. W trakcie warsztatów kulinarnych Kuchmistrzyni zdradzi swój sekret i razem z Państwem przygotuje jedną z galińskich specjalności. Niezwykle smakowite zajęcia to ciekawa propozycja na firmową integrację.

Wieczór smakołyków

Proponujemy Państwu udział w wyjątkowej kolacji degustacyjnej. Posiłek składający się z 9 lub 11 dań (również w opcji dla wegan i wegetarian) charakterystycznych dla naszego regionu urozmaicą przyjemne dźwięki – skrzypiec, saksofonu lub gitary.

Tanecznym krokiem

Galińskie imprezy taneczne słyną z dobrej oprawy muzycznej, pysznego jedzenia i scenografii rodem z... To pozostawiamy do Państwa wyboru. Wieczory w stylu cygańskim, retro, rock'n'roll, country i wielu innych - to nasza specjalność. Uwielbiamy zaskakiwać naszych Gości dobrymi pomysłami!

Wspólna chwila z grilla

Wraz ze słońcem i sprzyjającą pogodą rozpoczynamy w Galinach sezon na wielkie, firmowe grillowanie. Karkówki, skrzydełka, szaszłyki, warzywa i ryby… Wszystko pachnące świeżymi ziołami i marynatami własnej produkcji. W otoczeniu przepięknych, galińskich krajobrazów, w naszej ogrodowej kuchni grillowej specjały z rusztu smakują najlepiej. W miłym towarzystwie spędzą Państwo pełne atrakcji chwile na świeżym powietrzu.

Wysokie loty

Na zamówienie jesteśmy w stanie zorganizować wiele różnych atrakcji, pozwalających przeżyć niezapomniane, trudno osiągalne w innych okolicznościach doznania.

W siną dal

Wycieczki rowerowe te krótsze i te dalsze - to znakomita i zdrowa metoda poznawania przepięknej przyrody i uroków regionu. Wytrawni rowerzyści przyjeżdżają z własnym sprzętem, ale każdy Gość może wypożyczyć na miejscu odpowiedni dla siebie pojazd.

Na zielonej trawie

Piknikowy wypoczynek czy ognisko po wytężonej pracy mają walor integrujący nie mniejszy niż sportowe zmagania. Te atrakcje a łączą jednak przyjemność kontaktu z naturą i naszą wyjątkową ofertą kulinarną w luźnej atmosferze, sprzyjającej pogłębianiu związków interpersonalnych.