Wesela i imprezy okolicznościowe

Tu spełniają się marzenia o wspaniałej uroczystości weselnej na Mazurach...

Skontaktuj się 

Coś więcej niż idealne miejsce...

Unikatowa architektura zabytkowego majątku, harmonijny wystrój wnętrz i niezwykła atmosfera Galin stanowią znakomitą oprawę dla tak ważnej uroczystości. W malowniczo położonej wśród mazurskich pagórków rezydencji zrealizują Państwo swoje marzenia o wyjątkowym weselu, zakosztują przyjaznej gościnności i znakomitej kuchni.

Porą zimową proponujemy organizację przyjęcia w naszych wyjątkowych, przytulnych wnętrzach. W porze letniej zachęcamy do zorganizowania uroczystości weselnych w niezwykle romantycznej scenerii pałacowej: w otwartej oranżerii z bezpośrednim wyjściem na usłany różami dziedziniec lub w otaczającym pałac parku angielskim.

Nasze atuty

Jedno miejsce, wiele możliwości. Począwszy od zaślubin w naszym XIV wiecznym wiejskim kościele lub malowniczym parku pałacowym, poprzez uroczystości weselne, na sesji zdjęciowej nie kończąc – wszystko w jednym, wyjątkowym miejscu.

  • Kilka sal na przyjęcie, każda o innym wystroju i lokalizacji
  • Menu oraz wystrój pomieszczeń dostosowane do indywidualnych preferencji Pary Młodej.
  • 300 ha łąk, pól i lasów z malowniczymi stawami, wąwozami i rzeką stanowi  doskonałe tło dla uroczystości weselnych.
  • Unikalna architektura zabytkowego majątku, podkreślająca niezwykłą atmosferę przyjęcia.

Wesela w sali Ogrodowej

Jasne, eleganckie wnętrza klimatyzowanej sali ogrodowej to wymarzone miejsce na zorganizowanie przyjęcia. Profesjonalne oświetlenie sali weselnej umożliwia dostosowanie świateł do klimatu imprezy, podkreślając wyjątkowy charakter wieczoru. Wyjście z przeszklonej sali prowadzi bezpośrednio na zadaszony taras oraz do pięknego ogrodu.

Wesela w Oranżerii i Wozowni

Niezwykle romantyczna sceneria pałacowej oranżerii i dziedzińca stanowi niezapomnianą oprawę dla ważnych uroczystości. Przenikające przez rośliny światło słoneczne tworzy niepowtarzalne efekty wizualne na stiukowych ścianach wewnątrz pomieszczenia.

Zarówno oranżeria jak i przylegająca do niej wozownia mają bezpośrednie wyjścia na dziedziniec. Ten zaś otoczony jest z trzech stron przepiękną architekturą renesansową, z czwartej zaś zamyka go niezwykły widok na stawy i wodospad.

Wesela plenerowe

Wesele plenerowe w parku angielskim, u stóp XVI– wiecznego pałacu, iluminowanego na tę szczególną okazję, ma zawsze swój niepowtarzalny urok. Przyjęcie takie odbywa się pod namiotem w niezwykle malowniczej, otulonej krętą rzeką części parku, wśród majestatycznych drzew i pachnących, kwitnących krzewów.

Wesela w Gospodzie

Rustykalny wystrój dwupoziomowej Gospody z górującą nad nią wieżą zegarową, nadaje uroczystościom weselnym niepowtarzalnego charakteru. Po zmroku, szczególnego uroku dodaje Gospodzie blask ognia bijący z kominka i świec w wiszących kandelabrach..

Imprezy okolicznościowe

Mamy doświadczenie w organizacji przyjęć typu wesela, chrzciny, komunie, bankiety oraz mniejsze uroczystości rodzinne. Z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły podchodzimy do każdej realizacji i związanych z nią oczekiwań.

Dbamy o wystrój każdej sali, aranżujemy ustawienie stołów z zachowaniem miejsca do tańca, proponujemy wyrafinowane dekoracje które dopełniają całości i tworzą właściwe tło spotkania. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

NATALIA BLANK
kom.: +48 517 519 462
tel.: +48 89 761 21 67
e-mail: n.blank@palac-galiny.pl