Weekend w siodle w Galinach

Oferta specjalna

A gdyby tak, oderwać się od szarej rzeczywistości i zrelaksować na końskim grzbiecie....

Propozycja zarówno dla wytrawnych jeźdźców jak i osób, które chcą poznać uroki jeździectwa. W galińskiej Szkole Jazdy Konnej kompetentni instruktorzy prowadzą lekcje na każdym poziomie. Od pierwszych kroków na lonży, poprzez treningi doskonalące umiejętności jeździeckie na parkurze lub w krytej ujeżdżalni, aż do swobodnej jazdy w terenie. Wspaniałe plenery Majątku stwarzają możliwość spędzenia niezapomnianych chwil w siodle.

Pakiet obejmuje:

 
* 2 noclegi w XIX-wiecznym Folwarku lub XVI- wiecznym Pałacu
* 2 pyszne śniadania
* 2 wyśmienite obiadokolacje w Gospodzie Galiny
* karnet na 2 lekcje jazdy konnej w grupach (w zależności od poziomu: jazda na lonży, placu maneżowym, w hali oraz jeśli warunki atmosferyczne pozwolą również jazdy w terenie)

Opcja PLUS - dla Gości odczuwających niedosyt proponujemy aż 4 lekcje jazdy konnej w trakcie pobytu.

W cenie pobytu również: wędki i stawy pełne ryb, boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, kije nordic walking, sanki, łyżwy, gry planszowe, plac zabaw dla dzieci,
pokój zabaw dla dzieci, konsola X-box kinect, parking, internet bezprzewodowy.

Ponadto, na życzenie Gości: 

WYCIECZKA WOZEM WZDŁUŻ RZEKI PISY I SZLAKIEM TRZECH STAWÓW
Wycieczka bryczką szlakiem okrążającym nasze malownicze stawy dostarcza niezapomnianych wrażeń. Każdy zakręt przynosi nową perspektywę, widoki zapierają dech, wiosna cieszy świeżą zielenią, a jesień spektaklem barw.

RUSKA BANIA
Zapraszamy do  tradycyjnie  zbudowanej z bali i naturalnego kamienia, opalanej drewnem, ruskiej bani. Nawet jednorazowa wizyta pozwala doskonale zregenerować siły po wysiłku fizycznym i umysłowym, hartuje organizm, zabezpiecza przed przeziębieniami. To sprawdzony od wieków naturalny, prosty rytuał przynoszący odprężenie ciału i radość dla ducha.

MASAŻE
Oferujemy klasyczne i relaksacyjne masaże ciała i twarzy.

KORTY TENISOWE
Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 profesjonalne korty tenisowe o ceglastej nawierzchni. Posiadamy tez niezbędny sprzęt.

ROWERY I PIĘKNE TERENY WYCIECZKOWE
Galiny położone są na trasie Wschodniego Szlaku Rowerowego – GREEN VELO a nasz hotel otrzymał rekomendację Miejsca Przyjaznego Rowerzystom. Nasz hotel dysponuje wypożyczalnią rowerów.

TERMY WARMIŃSKIE
Gorąco polecamy wizytę w ośrodku termalnym znajdującym się w Lidzbarku Warmińskim, 25 km od Galin. Jest to jedyny taki obiekt w północnej Polsce, oferujący szereg atrakcji wodnych jak i rozbudowaną strefę saun.

SPŁYWY KAJAKOWE PO RZECE ŁYNIE
Łyna należy do najpiękniejszych i niezwykle urozmaiconych szlaków kajakowych Warmii. Nazywana „Królową Warmii” daje możliwości poznania warmińskiej przyrody oraz historii regionu. Współpracujemy z przewoźnikiem, który chętnie zorganizuje dla Państwa ciekawą wyprawę. Możliwe są odcinki trwające 2, 3, 4, 6 lub 8 godzin. Trasa 2 godzinna to dystans ok. 8 km.     

Szczegóły i ceny pakietów:Weekend w siodle wrzesień Weekend w siodle październik 
 

Przedłużony weeekend w siodle (początek listopada)  


Weekend w siodle zima (listopad, grudzień)

Skorzystaj z Karty Przyjaciół Galin