Atrakcje

Wśród falujących łąk, stawów i strumieni, w sercu potężnych lasów i tajemniczych ogrodów spełniają się marzenia o doskonałym wypoczynku...

Pobierz cennik

Park

Kręta rzeka Pisa dzieli na dwie części zabytkowy park w stylu angielskim, otaczający Pałac. Szumiące wodospady, ukryte w zaciszu drzew, przytulne altany, ścieżki spacerowe wśród malowniczych krzewów i kwiatów sprawiają, że jest to ulubione miejsce zakochanych, fotografów i miłośników kontemplacji. W 2000 roku park został uhonorowany przez Ministra Kultury złotym medalem za najlepiej przeprowadzoną rewaloryzację założenia parkowego w Polsce.

 

 

Korty tenisowe

Dwa korty tenisowe o profesjonalnej, ceglastej nawierzchni, dostępne są dla naszych Gości w sezonie wiosenno-letnim (od kwietnia do października). Gra na świeżym powietrzu, w malowniczym otoczeniu mazurskiej przyrody, sprawia ogromną przyjemność. W recepcji można wypożyczyć profesjonalny sprzęt do gry - rakiety i piłki tenisowe.

Dla aktywnych

Galińskie łąki, pastwiska i stawy stwarzają nieograniczone możliwości aktywnego kontaktu z naturą. Plaża i pomost na największym stawie zachęcają do wypoczynku lub wędkowania; otwarte przestrzenie kuszą, by puścić się w galop, wybrać na spacer, nordic walking lub na przejażdżkę rowerem*. 
Łagodne wzgórza cieszą narciarzy biegowych. Dodatkowo na specjalne życzenie Gości organizujemy strzelnicę wiatrówkową na świeżym powietrzu.

* Jesteśmy Miejscem Przyjaznym Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znaleźć można usługi dedykowane turystom rowerowym. www.greenvelo.pl

Przejażdżki bryczkami

Letnie przejażdżki bryczkami oraz zimowe kuligi na Mazurach zakończone ogniskiem lub biesiadą w starej kuźni - to uwielbiany przez Gości sposób na zabawę połączoną ze zwiedzaniem naszej pięknej, malowniczej okolicy. Dysponujemy również mini-bryczkami idealnymi dla naszych najmłodszych Gości.

Jazda konna

Kochamy konie i jesteśmy fanami jeździectwa. W zabytkowych stajniach hodujemy konie odpowiednie zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych jeźdźców. Oprócz działalności hodowlanej i sportowej prowadzimy również profesjonalną, całoroczną Szkołę Jazdy Konnej na Mazurach. Niezwykle malownicze tereny wokół Galin sprzyjają nauce jazdy konnej oraz organizacji wczasów w siodle.Stadnina koni

Dla dzieci

Dla naszych najmłodszych Gości mamy bogatą ofertę zajęć, warsztatów i innych atrakcji. Regularnie organizujemy uwielbiane przez dzieci zajęcia w plenerze – m.in. na Farmie Zwierząt Miniaturowych. Tam, pod okiem instruktora, mogą bezpiecznie spotkać się ze zwierzętami i dowiedzieć się o nich wielu ciekawych rzeczy. Od lat jesteśmy wyróżniani tytułem Hotel Przyjazny Rodzinie Mazury.


Miejsce Przyjazne Rodzinie

Ruska Bania

To sprawdzony od wieków, naturalny i prosty rytuał przynoszący odprężenie ciału i radość duchowi. Wizyta w tradycyjnej, opalanej drewnem bani, zbudowanej z bali i naturalnego kamienia, to także fantastyczna forma wypoczynku na Mazurach – z przyjaciółmi lub rodziną. Nawet jednorazowa wizyta pozwala doskonale zregenerować siły, hartuje organizm i zabezpiecza przed przeziębieniami.