PAŹDZIERNIKOWY RAJD KONNY

Oferta specjalna

Od 11/10/2022 do 14/10/2022

W połowie października gorąco zapraszamy wszystkich naszych jeżdżących konno Gości na specjalny rajdowy pakiet. Organizujemy pobyt z dwoma dniami rajdowymi w malownicze rejony Warmii, możliwe do odkrycia z końskiego grzbietu.
W trwającym około 6 godzin rajdzie zorganizujemy przerwę na lunch w plenerze lub zaprzyjaźnionej agroturystyce. Jesteśmy przekonani, że intensywny czas spędzony
w siodle w malownicze jesienne dni dostarczy Państwu wielu wspaniałych wrażeń.

Uwaga! Propozycja tylko dla zaawansowanych jeźdźców, doświadczonych w jeździe w terenie. Pakiet będzie realizowany przy minimum 4 osobach. 

Pakiet obejmuje:
* 3 noclegi w XIX-wiecznym Folwarku lub XVI wiecznym Pałacu

* 3 pyszne śniadania
* 3 warmińskie obiadokolacje w Gospodzie Galiny
* 2 rajdy konne (ok. 6 godzin ) – przed Państwem wyprawa przez warmińskie pola, lasy i łąki, prowadzona pod okiem doświadczonych instruktorów. Trasa każdego rajdu jest przyrodniczo urozmaicona i będzie doskonałą okazją do wsłuchania się w odgłosy natury. Rajd będzie zawierać odcinki stępa, kłusu jak również galopu.

Podczas rajdu planowana jest około godzinna przerwa, w czasie której na uczestników czekać będzie lekki posiłek w plenerze, a konie odpoczną na trawie.

W dniu 11.10 – jazda na placu maneżowym kwalifikująca do udziału w rajdzie (45 min).

W przypadku, gdy nasz instruktor uzna umiejętności jeźdźca za niewystarczające do uczestnictwa w rajdzie lub minimalna liczba Uczestników nie zostanie osiągnięta, zaproponujemy pobyt w ramach Jesiennego pakietu jeździeckiego.

Koszt  pakietu: 1610 PLN / osoba
Z Kartą Przyjaciół Galin 10 % rabatu: 1449 zł / osoba

Pobyt w pokoju jednoosobowym: 1775zł / osoba
Z Kartą Przyjaciół Galin – 10 % rabatu: 1597,5 zł / osoba

Uwaga!  Możliwość przedłużenia pobytu z 50% rabatem na cenę pokoju*:
* Przedłużenie pobytu obejmuje jeden nocleg ze śniadaniem, bez obiadokolacji. Dotyczy przedłużenia pobytu bez zmiany pokoju.
Dodatkowa obiadokolacja - 90 zł / osoba


Pobyt w apartamencie rodzinnym w XIX-wiecznym folwarku – dopłata  50 zł/doba.

Pobyt w apartamencie w XVI w. pałacu -  dopłata 200 zł/doba.
Dopłata za każde niewykorzystane łóżko w pokoju 120 zł/doba.
Czworonożni przyjaciele mile widziani. Opłata za pupila - 20 zł za dobę. Każde kolejne zwierzę 10 zł za dobę. Zwierzęta adoptowane przez Państwa z Galin - GRATIS

W cenie pobytu również: wędki i stawy pełne ryb, boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, kije nordic walking, gry planszowe, konsola X-box kinect, parking, internet bezprzewodowy.

Ponadto, na życzenie Gości: 

WYCIECZKA WOZEM WZDŁUŻ RZEKI PISY I SZLAKIEM TRZECH STAWÓW
Wycieczka bryczką szlakiem okrążającym nasze malownicze stawy dostarcza niezapomnianych wrażeń. Każdy zakręt przynosi nową perspektywę, widoki zapierają dech, wiosna cieszy świeżą zielenią, a jesień spektaklem barw.

RUSKA BANIA
Zapraszamy do  tradycyjnie  zbudowanej z bali i naturalnego kamienia, opalanej drewnem, ruskiej bani. Nawet jednorazowa wizyta pozwala doskonale zregenerować siły po wysiłku fizycznym i umysłowym, hartuje organizm, zabezpiecza przed przeziębieniami. To sprawdzony od wieków naturalny, prosty rytuał przynoszący odprężenie ciału i radość dla ducha.

MASAŻE
Oferujemy klasyczne i relaksacyjne masaże ciała i twarzy.

KORTY TENISOWE
Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 profesjonalne korty tenisowe o ceglastej nawierzchni. Posiadamy też niezbędny sprzęt.

ROWERY I PIĘKNE TERENY WYCIECZKOWE
Galiny położone są na trasie Wschodniego Szlaku Rowerowego – GREEN VELO a nasz hotel otrzymał rekomendację Miejsca Przyjaznego Rowerzystom. Nasz hotel dysponuje wypożyczalnią rowerów.

TERMY WARMIŃSKIE
Gorąco polecamy wizytę w ośrodku termalnym znajdującym się w Lidzbarku Warmińskim, 25 km od Galin. Jest to jedyny taki obiekt w północnej Polsce, oferujący szereg atrakcji wodnych jak i rozbudowaną strefę saun.

SPŁYWY KAJAKOWE PO RZECE ŁYNIE
Łyna należy do najpiękniejszych i niezwykle urozmaiconych szlaków kajakowych Warmii. Nazywana „Królową Warmii” daje możliwości poznania warmińskiej przyrody oraz historii regionu. Współpracujemy z przewoźnikiem, który chętnie zorganizuje dla Państwa ciekawą wyprawę. Możliwe są odcinki trwające 2, 3, 4, 6 lub 8 godzin. Trasa 2 godzinna to dystans ok. 8 km.Koszt pakietu dla osoby dorosłej


1610 zł
Pobyt w pokoju jednoosobowym

1775 zł


Rezerwuj
Masz pytania?
Skontaktuj się z recepcją.

Skorzystaj z Karty Przyjaciół Galin