Opinie Gości

Zdanie i uwagi naszych Gości są dla nas bardzo ważne... Podziel się z nami swoimi wrażeniami

Rewelacja

Pobyt w Galinach to absolutne oderwanie się od rzeczywistości, gwarantujący odpoczynek w każdym tego słowa znaczeniu. Personel przemiły i niezwykle pomocny, jedzenie to istna rozkosz dla podniebienie. Polecamy z czystym sumieniem i pozdrawiamy przesympatycznego Pana Biedronke;-)

- Natalia i Gosia

Zobacz na booking.com

Przywraca chęć do życia

Najlepsze ze znanych mi miejsc w Polsce, aby wypocząć w przepięknej okolicy, a co może najważniejsze wśród pięknych koni i innych miłych czworonogów. Warunki zamieszkania są znakomite - przestronne pokoje i łazienki, doskonale wyposażone. Bardzo czysto. I na koniec - Pałac Galiny nie byłby tym czym jest bez swojej kuchni, którą można określić tylko jednym słowem: doskonała. Dodam, że nie są to wrażenia z jednorazowego pobytu, ale zebrane przez kilka lat. Wysoki poziom oferowany przez Pałac nie obniża się ani na jotę.

-Michal1000500

Zobacz na tripadvisor.pl

Odskocznia od miasta. Polecam!

Bardzo dobra kuchnia, sporo naturalnych produktów, miły i uczynny personel. WiFi działa i jest bezpłatne. Bezpłatne rowery. Klimatyczne miejsce na uboczu od głównych szlaków turystycznych i tłumów turystów. Ładny ogród z romantycznymi zakamarkami. Uwielbiane przez dzieci mini-zoo. Bezpłatne sprzątanie pokoi, wymiana ręczników, woda mineralna.

- Adam

Zobacz na booking.com

Pięknie, pysznie, cicho i wygodnie

Wspaniałe miejsce! Obiekt pięknie odrestaurowany, pyszne jedzenie, przyjemne, duże pokoje no i obsługa - przemiła. Niewątpliwie zaletą tego miejsca jest wszechogarniający spokój, przerywany sporadycznie tupotem końskich kopyt.

- Sylwester J.

Zobacz na tripadvisor.pl