WALENTYNKOWY WEEKEND W GALINACH

Oferta specjalna

Od 11/02/2022 do 13/02/2022

Tonące w blasku świec zabytkowe wnętrza, ciepło rozpalonego kominka, wyborny smak potraw, delikatny aromat wina… Romantyczny Pałac i Folwark Galiny to wymarzone miejsce dla zakochanych. Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do spędzenia niezapomnianych chwil przepełnionych miłością w klimatycznym Majątku Galiny.

Proponujemy Państwu:

*kieliszek wina musującego na powitanie
*2 noclegi w XIX-wiecznym Folwarku lub XVI – wiecznym Pałacu
*2 pyszne i zdrowe śniadania
*sobotnią, romantyczną kolację przy pięknie nakrytym stole, z przygotowanym specjalnie na ten wieczór menu i lampką wina oraz nastrojową muzyką gitarową od 17.00 do 21.00
*przejażdżkę saniami lub bryczką (w zależności od aury) po wichrowych wzgórzach i malowniczych ścieżkach Szlaku Trzech Stawów
*kojący zmysły i ciało relaks we dwoje w tradycyjnej Ruskiej Bani – 2 godziny


Para: 1230 zł

Uwaga! Możliwość przedłużenia pobytu z 50% rabatem na cenę pokoju*:
* Przedłużenie pobytu obejmuje jeden nocleg ze śniadaniem, bez obiadokolacji.
Dotyczy przedłużenia pobytu bez zmiany pokoju.
Koszt obiadokolacji - 90 zł / osoba

Pobyt w apartamencie rodzinnym w XIX-wiecznym folwarku - dopłata 50 zł/doba
Pobyt w apartamencie w XVI w. pałacu - dopłata 200 zł/ doba
Dopłata za każde niewykorzystane łóżko w pokoju 120/doba

Czworonożni przyjaciele mile widziani. Opłata za pupila – 20 zł/ doba.
Każde kolejne zwierzę 10 zł/ doba.
Zwierzęta adoptowane przez Państwa z Galin – GRATIS

W cenie pobytu również: wędki i stawy pełne ryb, boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, kije nordic walking, sanki, łyżwy, gry planszowe, plac zabaw dla dzieci, pokój zabaw dla dzieci, konsola X-box kinect, parking strzeżony, internet bezprzewodowy

Ponadto, na życzenie Gości:

STADNINA KONI GALINY I SZKOŁA JAZDY KONNEJ ZAPRASZA NA:
przejażdżki bryczką, kulig, naukę jazdy i oporządzania konia, jazdę konną dla początkujących i zaawansowanych, jazdę w terenie. W Stadninie Koni Galiny mamy możliwość prowadzenia jazd pod dachem, w podgrzewanej, komfortowej ujeżdżalni o wymiarach 60 m x 25 m.

RUSKA BANIA
Zapraszamy do tradycyjnie zbudowanej z bali i naturalnego kamienia, opalanej drewnem, ruskiej bani. Nawet jednorazowa wizyta pozwala doskonale zregenerować siły po wysiłku fizycznym i umysłowym, hartuje organizm, zabezpiecza przed przeziębieniami. To sprawdzony od wieków naturalny, prosty rytuał przynoszący odprężenie ciału i radość dla ducha.

MASAŻE
Oferujemy klasyczne i relaksacyjne masaże ciała i twarzy.

ROWERY I PIĘKNE TERENY WYCIECZKOWE
Galiny położone są na trasie Wschodniego Szlaku Rowerowego – GREEN VELO a nasz hotel otrzymał rekomendację Miejsca Przyjaznego Rowerzystom. Nasz hotel dysponuje wypożyczalnią rowerów.

TERMY WARMIŃSKIE
Gorąco polecamy wizytę w ośrodku termalnym znajdującym się w Lidzbarku Warmińskim, 25 km od Galin. Jest to jedyny taki obiekt w północnej Polsce, oferujący szereg atrakcji wodnych jak i rozbudowaną strefę saun.

    


                  PARA:

1230 zł


    


Rezerwuj
Masz pytania?
Skontaktuj się z recepcją.