Atrakcje

Wśród falujących łąk, stawów i strumieni, w sercu potężnych lasów i tajemniczych ogrodów spełniają się marzenia o doskonałym wypoczynku...

Pobierz cennik

Park

Kręta rzeka Pisa dzieli na dwie części zabytkowy park w stylu angielskim, otaczający Pałac. Szumiące wodospady, ukryte w zaciszu drzew, przytulne altany, ścieżki spacerowe wśród malowniczych krzewów i kwiatów sprawiają, że jest to ulubione miejsce zakochanych, fotografów i miłośników kontemplacji. W 2000 roku park został uhonorowany przez Ministra Kultury złotym medalem za najlepiej przeprowadzoną rewaloryzację założenia parkowego w Polsce.

 

 

Korty tenisowe

Dwa korty tenisowe o profesjonalnej, ceglastej nawierzchni, dostępne są dla naszych Gości w sezonie wiosenno-letnim (od kwietnia do października). Gra na świeżym powietrzu, w malowniczym otoczeniu mazurskiej przyrody, sprawia ogromną przyjemność. W hotelowej recepcji można wypożyczyć profesjonalny sprzęt do gry - rakiety i piłki tenisowe.

Dla aktywnych

Galińskie łąki, pastwiska i stawy stwarzają nieograniczone możliwości aktywnego kontaktu z naturą. Plaża i pomost na największym stawie zachęcają do kąpieli lub wędkowania; otwarte przestrzenie kuszą, by puścić się w galop, wybrać na spacer, nordic walking lub na przejażdżkę rowerem*. 
Łagodne wzgórza cieszą narciarzy biegowych. Dodatkowo na specjalne życzenie Gości organizujemy strzelnicę wiatrówkową na świeżym powietrzu.

* Jesteśmy Miejscem Przyjaznym Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. www.greenvelo.pl

Przejażdżki bryczkami

Letnie przejażdżki bryczkami oraz zimowe kuligi na Mazurach zakończone ogniskiem lub biesiadą w starej kuźni - to uwielbiany przez Gości sposób na zabawę połączoną ze zwiedzaniem naszej pięknej, malowniczej okolicy. Dysponujemy również mini-bryczkami idealnymi dla naszych najmłodszych Gości.

Jazda konna

Kochamy konie i jesteśmy fanami jeździectwa. W zabytkowych stajniach hodujemy konie odpowiednie zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych jeźdźców. Oprócz działalności hodowlanej i sportowej prowadzimy również profesjonalną, całoroczną Szkołę Jazdy Konnej na Mazurach. Niezwykle malownicze tereny wokół Galin sprzyjają nauce jazdy konnej oraz organizacji wczasów w siodle.Stadnina koni

Dla dzieci

Dla naszych najmłodszych Gości mamy bogatą ofertę zajęć, warsztatów i innych atrakcji. Regularnie organizujemy uwielbiane przez dzieci zajęcia w plenerze – m.in. na Farmie Zwierząt Miniaturowych. Tam, pod okiem instruktora, mogą bezpiecznie spotkać się ze zwierzętami i dowiedzieć się o nich wielu ciekawych rzeczy. Od lat jesteśmy wyróżniani tytułem Hotel Przyjazny Rodzinie Mazury.Hotel Przyjazny Rodzinie

Ruska Bania

To sprawdzony od wieków, naturalny i prosty rytuał przynoszący odprężenie ciału i radość duchowi. Wizyta w tradycyjnej, opalanej drewnem bani, zbudowanej z bali i naturalnego kamienia, to także fantastyczna forma wypoczynku na Mazurach – z przyjaciółmi lub rodziną. Nawet jednorazowa wizyta pozwala doskonale zregenerować siły, hartuje organizm i zabezpiecza przed przeziębieniami.